Кошик
2885 відгуків
+380675306718
Маникюрные инструменты, уф лампы, фрезер для маникюра, кассетный воскоплав, кисти для макияжа.

Акрилові фарби

Кожна дівчина, яка вміє тримати в руках пензлик, може навчитися робити розпис нігтів акриловими фарбами. Спочатку, може, і не вийде красивий, рівний, однаковий на всіх нігтях малюнок, але для цього потрібні сили, час і бажання. Для деяких легше сходити в манікюрний салон і вийти звідти вже дизайнерськими нігтями, а інші дівчата хочуть створювати шедеври самостійно.
Оволодіти технікою розпису нігтів акриловими фарбами нескладно – достатньо мати достатню палітру кольорів і пензлики різних розмірів, хоч трохи фантазії і барило терпіння.

Необхідні інструменти

Розпис нігтів акриловими фарбамиКрім вашого бажання у вас повинен бути якийсь стартовий капітал, який потрібно витратити на необхідні речі, без яких розпис нігтів акриловими фарбами неможлива.

В першу чергу вам знадоблятьсяакрилові фарби. Їх марку можете вибирати з власних уподобань, за порадою подруг або продавців. Для початківців можна взяти фарби у наборі (вони в невеликих тюбиках) – там зібрані всі самі необхідні кольори і відтінки. По мірі того, як ви будете набиратися досвіду, ваш арсенал фарб буде рости – до буденного чорної, білої, червоної, жовтої, синьої та зеленої барв додасться фіолетова, срібна, золота і багато інших (ви станете їх купувати по мірі того, як буде розвиватися фантазія). Найчастіше витрачаються біла і чорна фарби, тому їх варто докуповувати в ємності трохи більше, ніж звичайні тюбики на 7 мл.

Акрилові фарби поділяють на водні і ацетоновий. Найчастіше віддають перевагу водним фарбам, оскільки вони відмінно змішуються один з одним, мають необмежений термін придатності при правильному зберіганні і з легкістю розводяться водою. Якщо розпис нігтів акриловими фарбами йде не так гладко, як хотілося б – ви можете просто стерти водні акрилові фарби ватним тампоном, змоченим водою. Однак пам'ятайте, що якщо ви не покриєте свій малюнок закріплює лаком, то він протримається у вас на нігтях до першого миття рук. Ацетоновий акрилові фарби тримаються набагато краще, ніж водні.

Друга складова – пензлики. Для початку вистачить і 3-х частин: найтонша №0, трохи товстіший № 1 або №2 і широка плоска, яка потрібна для китайського розпису. Навчитися управлятися настільки тонкими пензликами можна спочатку на папері, а потім вже переносити свої витівки на нігті.

Крім очевидних фарб і пензликів у вас повинні бути під рукою: дотс (їм з легкістю можна робити однакові точки або тонкі спіралі), чистий ацетон(напевно у вас будуть помилки, які потрібно швидко стерти), блискітки, стрази, всілякий декор (для того, щоб нігті кидалися в очі своєю ексклюзивністю і блиском).

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2
Виробник
  • 9
  • 2
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1