Кошик
2885 відгуків
+380675306718
Маникюрные инструменты, уф лампы, фрезер для маникюра, кассетный воскоплав, кисти для макияжа.

Полірувальники силіконові для фрезера

Полірувальники силіконові

При виборі насадок для фрезера, майстри часто губляться в пропонованому асортименті: різні форми, діаметри, матеріали і виробники. Це не дивно, адже з появою апаратних процедур з'явилася можливість значно поліпшити нігтьовий сервіс, зарекомендувати себе і розширити коло постійних клієнтів.

Особливістю цього матеріалу є з'єднання силікону і абразивних частинок, вони різняться діаметром, формою, а також зернистістю. Головки з більш великими частками можна використовувати для шліфування поверхні, більш дрібні – для полірування. Знос силіконових насадок відбувається так – в процесі роботи притупляються і кришаться частинки абразиву, а сам силікон починає стиратися, наконечник фрези зменшується в розмірах, але не втрачає функціональних якостей (подібно ластику, який стирає олівець).

Силикон отлично справляется с полировкой и шлифовкой искусственных ногтей, но здесь важно помнить, что при трении с акрилом и гелем, этот материал сильно нагревает, поэтому контролируйте время обработки каждого участка.

Если вы готовите ноготки клиента к наращиванию – силиконовый фрез идеально снимет глянцевый слой с натурального ногтя. Данный материал можно с уверенностью рекомендовать для таких процедур, из-за  его мягкости сохраняется здоровье и структура.

З більш жорсткими силіконовими фрезами можна працювати в завершенні обробки стопи, вони швидко і ефективно додадуть шкірі ніжність і шовковистість.

Важливою перевагою силіконових полірувальників є те, що вони взагалі не забиваються, це матеріал тільки стирається від експлуатації.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Наявність
  • 17
Вид апарату 
  • 17