Кошик
2885 відгуків
+380675306718
Маникюрные инструменты, уф лампы, фрезер для маникюра, кассетный воскоплав, кисти для макияжа.

Насадки для фрезера

Насадки використовуються для обробки кутикули і поверхні нігтя, формування нігтьового краю. Насадки для педикюру – для видалення врослого нігтів, обробки загрубілої шкіри стоп. У роботі з штучними нігтями фрезери застосовують для верхньої і внутрішньої корекції акрилу і гелю, для дизайну нігтів, випилювання поглиблень для стразів і фігурних отворів, расчерчивания фігур на нігтях.

Керамічні насадки (так звана штучна пемза) роблять з керамічної крихти, змішаної з клеїть матеріалом. Цією сумішшю заповнюється форма і запікається в печі. Готова керамічна заготівля з'єднується з наконечником, який вставляється в фрезер. В залежності від розміру кам'яної крихти керамічні насадки розрізняються за абразивності: дрібні, середні, великі. Як правило, керамічні насадки використовуються для педикюру. З їх допомогою можна виконувати базові роботи в педикюрі, а також видаляти мозолі, шліфувати огрубілу шкіри на ступнях, обробляти тріщини, натоптиші, надавати форму нігтьовому валику і т. д. Алмазні насадки використовуються для обробки вільного краю нігтя і загрубілої шкіри. Насадки маленького діаметру, а також голковидні зручно застосовувати для обробки кутикули та бокових валиків. Насадки більш великого діаметру підходять для видалення дрібних мозолів, обробки натоптишів і загрубілої шкіри.

Принцип виготовлення аналогічний керамічним насадкам: штучну алмазну крихту змішують з клеїть матеріалом, надягають на металевий наконечник і запікають у печі. Таким чином виходять спечені насадки, які ідеально підходять для обробки акрилових нігтів. Гелеві або натуральні нігті такою насадкою обробляти не варто: м'який матеріал, потрапляючи між крупинок, прилипає до наповнювача, і інструмент забувається.

Другий вид алмазних насадок – обложені. На їх поверхню абразивна крихітка «приклеєна» за допомогою електролізу. Обложені насадки щільні і досить гладкі для обробки натуральних і гелевих нігтів.

Сама крихта в алмазних насадках буває штучної і натуральної. Крихта з штучного алмазупоступово кришиться і затуплюється. При активній роботі насадки зі штучної алмазної крихти вистачає на 3-4 місяці. Натуральний алмаз гостріше штучного і майже не кришиться. Натуральним алмазним насадкам легко полірувати твердий акрил і з мягкиий гель, нігті, шкіру.

Металеві насадки для фрезера

Зроблені з твердого металу. Металеві насадки можуть працювати в одному напрямку(звичайні) і в двох (реверсивні). Реверсивні насадки особливо зручні при обробці краю нігтя. Головна відмінність металевих насадок від всіх інших – вони зрізають матеріал, утворюючи стружку, а не пил. Краще всього підходять для попередньої, грубої обробки твердих і пористих матеріалів, наприклад, первинної обробки сухих мозолів і натоптишів при апаратному педикюрі. Також якісно справляються з глибоким запилом штучних нігтів. Насадки з грубої насічкою застосовують для зрізання натоптишів і мозолів. Металевими фрезами легко зрізати зайвий шар акрилу.

Натуральні полірувальники для фрезера

Щетки и диски из натуральных материалов: хлопок, фетр, замша и т.д. хороши для полировки натуральных ногтей и для  итоговой обработки: удаления микро-царапин и полировки ногтей до блеска, могут нагревать ноготь, поэтому необходимо постоянно передвигать насадку по ногтю.

Колпачки для фрезера

Одноразовые насадки в виде наждачной крошки разной зернистости, нанесенной на тканевую либо бумажную основу. Состоят из резиновой, пластиковой или металлической основы, закрепленной на оси, и абразивного колпачка. Бывают трех форм: цилиндрические, остроконечные, округленные.

Ковпачки гарні для обробки ступень, натоптишів, поверхневих мозолів. У нарощуванні використовуються для грубої обробки акрилу і гелю.

Догляд і зберігання за насадками для фрезера

Ковпачки після використання викидають. Керамічні крихкі. Металеві і алмазні насадки гострі. Тому, всі насадки зберігають у футлярі.

Після кожного застосування насадки для фрезера миють, чистять і дезінфікують. Для чищення керамічних і металевих насадок застосовуються спеціальні латунні щітки. Очищення будь-яких насадок зручно проводити ультразвуковий мийці. Після чищення насадки обов'язково потрібно стерилізувати, а перед наступним застосуванням додатково дезінфікують.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 15
Виробник
  • 26
  • 16
  • 6
  • 5
  • 4
  • 1