Кошик
2880 відгуків
+380675306718
Маникюрные инструменты, уф лампы, фрезер для маникюра, кассетный воскоплав, кисти для макияжа.

Стемпинг та лаки

Зовнішність кожної дівчини сама по собі унікальна і неповторна. Але оригінальні акценти і цікаві особливості ніколи не бувають зайвими, і манікюр у цьому випадку відіграє чи не вирішальну роль. Завжди дивувати оточуючих напрочуд яскравими і незвичайними нігтиками допоможе набір для стемпинга. За цими загадковими словами криється технологія перекладу малюнка з металевого диска на нігтьову пластину. Стемпинг, купити все необхідне для якого в Україні допоможе наш інтернет-магазин, знаходить все більшу популярність. Освоїти його може будь-яка жінка.

Набори для стемпинга включають в себе металеву кліше з набором різних малюнків, спеціальну печатку і скребок. Також будуть потрібні професійні лаки для створення стійких і яскравих малюнків. На сайті "Жіночий рай" можна купити набір для стемпинга з усіма необхідними компонентами, щоб невідкладно приступити до освоєння нової техніки декорування нігтів. Впоратися з цим завданням і похвалитися набутими навичками зможе навіть людина, геть позбавлена вміння малювати, адже ця технологія була придумана для широкого кола жінок без будь-яких обмежень.

«Стемпинг для нігтів – купити, насолоджуватися і дивувати!» - так або приблизно так звучить основна ідея, закладена в популярній сьогодні техніці. Дійсно, створення оригінального манікюру тепер не представляє особливої складності, а щоб похвалитися незвичайними нігтиками, немає необхідності бігти в салон. Хочете переконатися в цьому? Тоді поспішіть включити в свій домашній косметичний арсенал набір для стемпинга, купити який за доступною ціною допоможе інтернет-магазин "Жіночий рай" і незабаром ваші руки будуть викликати загальне захоплення і захват, а вам залишиться лише скромно посміхатися і багатозначно мовчати!

Інструкція по застосуванню Стемпинг Нейл Арт (для дизайну нігтів):

 1. Перед першим застосуванням зніміть з диска захисну плівку, вона є на всіх дисках!!!
 2. Протріть диск і штампик знежирювачем або рідиною для зняття лаку (це необхідно робити перед кожним застосуванням).

1. Покрийте нігті лаком, дайте висохнути;

2. Нанесіть лак для стемпинга на вподобаний малюнок на диску;

3. Приберіть скребком надлишки лаку (фарби);

4. Натисніть печаткою на малюнок (не сильно), можна використовувати метод перекочування;

5. Перенесіть малюнок на ніготь, натиснувши на нього печаткою (або методом перекочування);

6. Покрийте малюнок прозорим лаком.

7. Залишки лаку з дисків прибираються рідиною для зняття лаку.

Поради:

1.Робити все треба швидко, інакше лак може висохнути, і ви не встигнете перенести малюнок.

2. Замість спеціальних лаків для стемпинга можна використовувати звичайні лаки для нігтів, але не всі лаки підходять, вони повинні бути щільні за кольором і густі по консистенції (можна спробувати лак-фарби з тонкою кистю). Так само можна спробувати акрилові фарби (не сильно їх розводите).

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 5
Виробник
 • 38
 • 18
 • 16
 • 13
 • 13
 • 12
 • 12
 • 9
 • 6
 • 5
 • 4
 • 1
Показати все