Кошик
2880 відгуків
+380675306718
Маникюрные инструменты, уф лампы, фрезер для маникюра, кассетный воскоплав, кисти для макияжа.

Лаки для малювання на нігтях

Лаки для малювання давно не нововведення в індустрії нейл арту – їх успішно застосовують багато років і вони вже встигли себе зарекомендувати. Але, на ряду з іншими матеріалами, ці лаки мають свої особливості та переваги.
Лаки Golden Rose Nail Art мають більш щільну текстуру і більш густу консистенцію, ніж лаки для нанесення основного покриття, представлені на нашому сайті. Це зроблено для того, щоб візерунок виконується не розтікався, був яскравим і добре проглядався на основному фоні. Ці лаки швидше сохнуть, що запобігає "змазування" і дозволяє робити малюнок багатошаровим, використовуючи кілька кольорів, накладених один на одного. На відміну від виконаних малюнків будь-якими видами фарб, малюнок у такому лаковому виконанні не вимагає додаткового верхнього покриття. Golden Rose Nail Art
Однією з головних відмінних рис лаків для малювання   Golden Rose Nail Art є тонка пензлик зручна, завдяки якій можна легко виконати безліч малюнків. Незамінною ця пензлик виявиться при виконанні фрэнча, і дозволить відтворити витончені тонкі лінії. Трохи потренувавшись, Ви зможете нанести на френч лінію посмішки бажаної форми в залежності від уподобань.
Останнім часом все більшу популярність набирає яскравий кольоровий френч. З лаками   Golden Rose Nail Art   легко ставити всілякі експерименти, змінюючи класичний білий колір вільного краю нігтя на будь-яскравий колір. Можна експериментувати і з лінією посмішки, виконуючи її контрастними кольорами, або ж лаком з блискітками. Ваші пальчики стануть полотном для шедеврів. Ви зможете виконати не тільки найпростіші малюнки, у вигляді квіточок і різноманітного поєднання смуг, але і більш складні орнаменти і малюнки, в залежності від Вашої фантазії і креативності.
  
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Наявність
  • 13
Тип лаку
  • 13
Класифікація косметичного засобу 
  • 13