Кошик
2880 відгуків
+380675306718
Маникюрные инструменты, уф лампы, фрезер для маникюра, кассетный воскоплав, кисти для макияжа.

Гантелі для фітнесу і аеробіки

~Гантелі для фітнесу - це спортивне спорядження, призначене для виконання аеробних вправ з обважненням. Завдяки гантелей ефект від занять проявляється сильніше і набагато швидше, ніж після звичайних тренувань.
Гантелі для фітнесу відрізняються невеликою вагою, а також яскравим, красивим і стильним дизайном. Вони дозволяють урізноманітнити тренування...
Все більшу популярність для домашнього використання набувають Гантелі для фітнесу з покриттям з м'яких і приємних на дотик матеріалів, які до того ж захищають підлогу і стіни від наслідків зіткнення з ними — вінілу (пластику), спіненої гуми, неопрену. Гантелі для фітнесу з неопрену підходять для тривалих тренувань: спеціальний синтетичний матеріал вбирає піт і не дає рукам зісковзувати.
Гантелі для будинку і фітнесу (тренувальні) відрізняються від професійних тільки тим, що останні піддаються високоточною підгонці ваги і центрування відповідно. Однак для тренувальних гантелей і така точність не потрібна, що значно здешевлює їх при повному збереженні функціональності.
Набагато ефективніше за регулярні фізичні заняття, які можна проводити вдома у вільний час використовуючи Гантелі для фітнесу.
Гантелі для фітнесу - найкращий універсальний тренажер.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: