Кошик
2894 відгуків
+380675306718
Маникюрные инструменты, уф лампы, фрезер для маникюра, кассетный воскоплав, кисти для макияжа.

Шейкери

Ключовими перевагами шейкера для спортивного харчування є:

 

компактні параметри шейкера

Компактні установки. Середній шейкер характеризується невеликими габаритами і розрахований всього на 0,5-0,7 л рідини. Тому його зручно брати з собою куди завгодно; що дозволяє заздалегідь приготувати необхідний коктейль і застосовувати його в міру потреби.

економічність шейкера Економічність даного сучасного спортивного аксесуара очевидна, адже навіть найбільш дорогий примірник обійдеться часто на порядок дешевше, ніж прості моделі блендера, міксера.
комфорт застосування шейкера Комфорт застосування полягає в тому, що немає потреби для приготування протеїну шукати джерело електроживлення. Розмішування відбувається «вручну», звичайним телефоном. Крім цього, готового для вживання коктейлю не вимагається додаткова посуд: можна пити прямо з шейкера, так і миється він набагато легше, ніж міксер або блендер.
максимальна ступінь перемішування шейкером Максимальна ступінь перемішування в порівнянні з іншими технологіями ручного, економічного розмішування порошку спортивного продукту. Шейкер реалізує завдання настільки ж якісно, як високошвидкісна електротехніка.
перевага шейкера - швидкість приготування

Велика швидкість приготування. Для насолоди смачним та якісним коктейлем з харчової спортдобавки, знадобиться лише кілька хвилин вільного часу.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
  • 21
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Об`єм, мл
Наявність
  • 21
Колір
  • 21
Країна виробник
  • 21